Producenci
ROZWÓJ I PROMOCJA TURYSTYKI KRAINY KANAŁU ELBLĄSKIEGO
ROZWÓJ I PROMOCJA TURYSTYKI KRAINY KANAŁU ELBLĄSKIEGO

Tworzenie podstaw rozwoju i budowanie tożsamości Krainy Kanału Elbląskiego jest procesem długotrwałym i niezwykle trudnym. Dzięki POROZUMIENIU O WSPÓŁPRACY zawartemu przez 5 podmiotów w latach 2017 - 2020 Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski i wiele innych instytucji pracowało nad rozwojem i promocją turystyki w Krainie Kanału Elbląskiego, czego skutkiem jest wiele sukcesów.

czytaj całość »
ROWEROWY ELBLĄG
ROWEROWY ELBLĄG

Elbląg, jedno z najstarszych miast w Polsce, zaprasza do odkrywania swoich tajemnic z rowerowego siodełka! Historia Starego Miasta warta jest dokładnego poznania, kryje wiele ciekawostek a Bażantarnia, czyli zielone płuca miejscowości zachęcają do przejechania po swoich drogach!

czytaj całość »
ROWEROWA IŁAWA
ROWEROWA IŁAWA

Iława jest świetnie skomunikowanym ośrodkiem rowerowym Krainy Kanału Elbląskiego. Miastem położonym na Pojezierzu Iławskim nad Jeziorakiem, najdłuższym polskim jeziorem. Leży w granicach Zielonych Płuc Polski z bogatą florą i fauną. Iława stanowi idealne miejsce wypadowe dla rowerowych miłośników przyrody: lasów, różnych jezior, żyznych pól i łąk - trzeba tam być!

czytaj całość »
ROWEROWA OSTRÓDA
ROWEROWA OSTRÓDA

Ostróda to nie tylko raj dla wodniaków, ale także ośrodek rowerowy w Krainie Kanału Elbląskiego. To malownicze miasto oferujące nie tylko aktywny wypoczynek, ale także kulturową ucztę dla turysty. Zapraszamy do odwiedzania Ostródy i jej okolic, aby docenić ten potencjał!

czytaj całość »
Dziedzictwo kulinarne Krainy Kanału Elbląskiego
Dziedzictwo kulinarne Krainy Kanału Elbląskiego

Kraina Kanału Elbląskiego to nie tylko obiekty hydrotechniczne, to także podmioty reprezentujące bogactwo regionalnych kulinariów nawiązujących do smaków kuchni. Angaż gości w wydarzenia organizowane w Krainie Kanału Elbląskiego, degustacje lokalnej kuchni, prezentacje wyrobów rękodzielniczych są nie tylko działaniem proturystycznym, ale także działaniem polegającym na promocji wszystkich producentów kulinarnych specjałów.

czytaj całość »
Kalendarium Kanału Elbląskiego
Kalendarium Kanału Elbląskiego

Są ludzie, dzięki którym powstają wielkie rzeczy; są ludzie, którzy patrzą jak one powstają. Są i tacy, którzy po prostu nie mogą wyjść z podziwu, że one powstają...

Pasja tworzenia towarzyszyła do wieków zagospodarowującym tę ziemię. Poznaj najważniejsze wydarzenia, które przybliżą historię niepowtarzalnego Kanału Elbląskiego.

czytaj całość »
Tour rowerowy
Tour rowerowy

Kraina Kanału Elbląskiego to różnorodne ukształtowanie terenu a dzięki temu rozmaity krajobraz. Ponad 1000 km oznakowanych tras rowerowych zapewnia wycieczki wśród równin, kanałów, wąwozów czy łagodnych wzgórz morenowych.

czytaj całość »
ŻUŁAWY DLA KONESERA
ŻUŁAWY DLA KONESERA

Aby poczuć się jak prawdziwy koneser krajobrazu Żuław Wiślanych, trzeba wypłynąć na rejs po północnych wodach Krainy Kanału Elbląskiego! Rejsy z Elbląga do Gdańska umożliwią poznanie wrażeń, którymi emanuje przyroda Żuław Wiślanych.


czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl