Producenci
O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania jest organizacją pożytku publicznego. Działamy zgodnie z metodą LEADER, której podstawą jest trójsektorowe partnerstwo, terytorialne podejście (członkami KE LGD jest 12 gmin leżących w otulinie Kanału Elbląskiego), oddolne planowanie i finansowanie, innowacyjność, współpraca i tworzenie sieci.
Nasze kierunkowe działania to:
1) Badania i analizy,
2) Kształcenie liderów wiejskich,
3) Informowanie i promocja,
4) Inwestowanie w obszary wiejskie jako operator dotacji PROW 2007-2013 i 2014-2020,
5) Koordynowanie zadań rozwoju i promocji Krainy Kanału Elbląskiego.

Od 14 lat zajmujemy się inicjatywami pro-gospodarczymi na rzecz rozwoju Krainy Kanału Elbląskiego. Działania związane z rozwojem i promocją Krainy Kanału Elbląskiego przyczyniły się do przygotowania kompleksowej oferty organizacji imprez turystycznych. Partnerami w tych ofertach są przedsiębiorcy świadczący usługi na terenie KKE.

Od 2020 roku Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania wpisane jest do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Województwa Warmińsko-Mazurskiego pod nr 05/2020 jako organizator turystyki. Produkty turystyczne, które oferujemy pozwolą Państwu poznać nie tylko jedyny na świecie Kanał Elbląski, po którym "statki płyną po trawie", ale także całą Krainę Kanału Elbląskiego - niezwykle intrygującą i pełną atrakcji przyrodniczych, kulturowych i historycznych.

Nasze propozycje idealnie nadają się zarówno na dłuższy urlop jak i krótkie wypady na łono natury o każdej porze roku. Kraina Kanału Elbląskiego to region zapewniający ciszę, spokój, kojącą zieleń lasów, pól i łąk splecionych w przepiękne krajobrazy oraz wspaniałą kuchnię. Tu zaznać można aktywnego wypoczynku na wodzie i lądzie - podróże statkiem, jachtem, kajakiem, rowerem, jazdę konną i wycieczki piesze.

Zapraszamy do odkrycia z nami Krainy Kanału Elbląskiego, uroczego terenu dysponującego niespotykanym potencjałem!

Sklep internetowy Shoper.pl