Producenci
Sezon 2024 rusza!
Sezon 2024 rusza!

Już od 27 kwietnia 2024 r. zaczyna się sezon żeglugowy po pochylniach Kanału Elbląskiego! Za niecały tydzień, po zimowej przerwie, zostanie otwarty tor wodny, którym "przepłyniesz statkiem po trawie".

 

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z niesamowitej możliwości poznania jednego z cudów Polski, jedynego takiego czynnego kanału na świecie.

 

 

Kanał Elbląski to najniezwyklejsza droga wodna w Polsce, która jest zabytkiem techniki, pomnikiem historii i nadaje się na kandydata do wpisu na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zaprojektowany przez budowniczego Steenke system przejść wodnych łączący różne poziomy wysokości jezior w Krainie Kanału Elbląskiego umożliwia żeglugę po 84 km szlaku wodnego w linii prostej i na ponad 180 km na odgałęzieniach systemu Kanału Elbląskiego.

 
Kraina Kanału Elbląskiego to świetny pomysł na spędzenie czasu wolnego! Zapraszamy do rezerwacji nie tylko majówkowego weekendu, bo sezon żeglowny trwać będzie w najlepsze do końca września. Pamiętajcie, że Kraina to nie tylko system wodny, zapraszamy także w inne zakątki naszego obszaru! Chętnie pomożemy Ci poznać tutejsze atrakcje, niesamowite historie i ludzi - napisz, zadzwoń a "uszyjemy" ofertę na Twoją miarę!
 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl