Producenci
URODZINY LGD I KKE
URODZINY LGD I KKE

Z okazji 17 URODZIN LGD Kanał Elbląski - 18.01.2023 roku i 6 URODZIN @ Krainy Kanału Elbląskiego - 17.01.2023 roku

Stawiamy sobie taki oto TORT:

 

Jest to zachęta do korzystania z produktów lokalnych, których w Krainie jest mnóstwo. Kraina Kanału Elbląskiego kusi aromatycznymi wyrobami masarskimi, rozmaitymi przetworami plonów kraińskiej ziemi, daniami dziedzictwa kulinarnego i wypiekami rozkosznymi dla podniebienia! Jeśli opis Was nie przekonał, popatrzcie poniżej:

 

 
Miłomłyńskie specjały, fot. RB     

 

 
Aniołowskie przetwory, fot. RB

 

 
Dziedzictwo kulinarne Zajazdu pod Kłobukiem, fot. RB

 

 
Malinowa chmurka z Różnowa, fot. RB

 

Specjalności z kuchni Krainy Kanału Elbląskiego to idealne jadło nie tylko w przypadku urodzin, pamiętajcie więc, że przy okazji wizyty w Krainie musicie skosztować tych pyszności!  

 

URODZINY to także czas podsumowań, a więc przedstawiamy króciutkie drzewo genealogiczne Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalnej Grupy Działania:

1. Jesteśmy dzieckiem Związek Gmin i Powiatów Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego. Wiano było adekwatne, a zobowiązania spłacaliśmy w postaci prowadzenia Biura Związku, współtworzenia strategii dla Krainy Kanału Elbląskiego i fiszek projektowych do tej strategii.

2. Co urodziliśmy?

  • Ekomuzeum Krainy Kanału Elbląskiego, jako sieć 2️⃣5️⃣ członków - PARTNERÓW indywidualnych, gospodarczych, społecznych, instytucji publicznych, obiektów i miejsc. Pierworodnemu dziecku wpoiliśmy najważniejsze WARTOŚCI, czyli poszanowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, budowanie tożsamości ludzi i miejsca, wzajemne polecanie swoich usług. Cieszy nas bardzo, że powstają nawet przyjaźnie. To trudne dziecko, jednak będziemy nadal JE WSPIERAĆ, do pełnoletności i usamodzielnienia!

 

  • SZLAK KULTUROWY KANAŁU ELBLĄSKIEGO, w skład którego wchodzą sieci i oferty OBIEKTÓW kulturowych Kanału Elbląskiego, jako oferta podstawowa SZLAKU KKE, Kraina Kanału Elbląskiego, jako przestrzeń Szlaku KKE, tras turystycznych: żeglugowych, kajakowych, rowerowych, pieszych, wsi tematycznych SZLAKU KKE, smaków KKE, produktów lokalnych SZLAKU KKE, ogrodów KKE...
    Pomysł i przygotowanie trwały bardzo długo, za to wprowadzenie było łatwe, na powołaniu Szlaku Kulturowego KE byli zacni goście. SZLAK KULTUROWY KANAŁU ELBLĄSKIEGO wyposażyliśmy w ogromne wiano. To dziecko, za poradą i rekomendacją mędrców, ze łzami oddaliśmy do rozpieszczania DZIADKOM. Jednak uczestniczymy jako jeden z 2️⃣2️⃣ partnerów w kształtowaniu jego rozwoju i promocji SZLAK KULTUROWY KANAŁU ELBLĄSKIEGO.

 

  • Kraina Kanału Elbląskiego to przysposobione dziecko, za to najwdzięczniejsze. Może dlatego, że najbardziej o nie dbamy. W związku z koordynacją działań związanych z rozwojem i promocją turystyki w Krainie Kanału Elbląskiego dziś jesteśmy dla Was, jako ORGANIZATOR TURYSTYKI!

 

Zapraszamy do współpracy na każdym szczeblu naszej działalności, w przypadku animacji obszarów wiejskich, doradztwa projektowego, działań oddolnych a także organizacji wycieczek w naszej KRAINIE KANALU ELBLĄSKIEGO. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl