Producenci
Witaj w Krainie Kanału Elbląskiego
Witaj w Krainie Kanału Elbląskiego

Kraina Kanału Elbląskiego to dzielenie się dziedzictwem przyrodniczym, kulturowym i kulinarnym. To aktywny wypoczynek w baśniowej krainie, wyjątkowe doznania kulinarne oraz wciągające opowieści miłośników tej ziemi.

Starożytni Grecy wierzyli, że diamenty to łzy bogów albo okruchy spadających gwiazd. Nazwa "diament" wywodzi się od starogreckiego adamas, co znaczy "niepokonany, niezniszczalny". Nawiązuje do wyjątkowej twardości tego minerału. Diamenty "rodzą" się w głębi Ziemi i dlatego uznaje się, że z Ziemią mają bardzo silny związek.

 
fot. BR

Podobnie jest w Krainie Kanału Elbląskiego. Ta ziemia posiada coś niezwykle cennego i niepowtarzalnego – wyjątkowych ludzi, chcących dzielić się posiadanym dobrem z innymi. Proponujemy podróż po Krainie Kanału Elbląskiego, aby zaznać aktywnego wypoczynku, zasmakować w specjalnościach lokalnej kuchni oraz poświęcić czas na wciągające opowieści regionalnych pasjonatów. Wyjątkowość Krainy Kanału Elbląskiego zapewnia siła przeżyć, bo kto raz przepłynie Kanałem Elbląskim, ten zapragnie odkrywać tajemnice całego regionu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl